Plif Kafes

 Ürünler / Lomber / Ürün Detay

Ürün Detayları

“ Kusursuzanatomik uyum & kaliteli yaşam “

Kullanım Amacı :
  Lomber bölgedefüzyon oluşturmak
Kullanım Şekli : Uzman hekim tarafından PLIF  yaklaşımla implante edilir.
Materyal : Alt ve üst yüzeyler PEEK-Optima® ( Invibio  ), açılma mekanizması ( Açılabilir model içingeçerlidir)  Ti6Al4V- Eli alaşımdanüretilmiştir.
Özellikler :  Anatomikdizayn. Dişli yüzeyler vertebraya tutunumu artırıp implantın yer değiştirmesinive migrasyonunu engellerken açılabilir modelde titanyum açılma mekanizması sayesindeimplantın pozisyonu Xray de rahatça izlenebilir. Expande edildiğindeforemenleri rahatlatarak uzun süreli güvenilir implantasyon sağlanır. Greftlemeboşluğu sayesinde optimum füzyon sağlar. Basit ve kolay kullanıma sahip alet seti ve Titanyum Implant tutucu ile tek adımda implante edilebilmesi doktorasunduğu avantajlardandır.
Versiyon :  Düz Plif veAçılabilir Plif Kafes olarak 2 farklı tasarımı mevcuttur.
Ebatlar :  7,8,9,10,11,12,13,14mmyükseklik ve 10mm genişlikte 0-3-5 derece açılandırılmış  farklı anatomik ihtiyaçlara cevap verecekşekilde tasarlanmıştır.
Uygunluk : Non steril olarak piyasaya arz edilmiştir.
Sertifikalar : CE 1014, ISO 13485

  •   Küçükbakkalköy Mah. Nergis Sok. No:13/4 34750 Ataşehir / İSTANBUL - TURKIYE
  •   +90 216 577 0890
  •   +90 216 577 0891
  • info@karmedgroup.com.tr

Biz Kimiz

Şirket kurucularının 16 yıllık omurga cerrahi implantlarındaki satış tecrübesiyle KARMED SAĞLIK GRUP, 2008 yılında İstanbul da faaliyete başlamıştır. Tuzla serbest bölgedeki üretim tesisinin açılması ile omurga cerrahisine yönelik implantların üretimi, satışı ve ihracatı ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir.


Daha fazla