Biz Kimiz

 Anasayfa / Hakkımızda

Kurumsal

Şirket kurucularının 16 yıllık  omurga cerrahi implantlarındaki satış tecrübesiyle KARMED SAĞLIK GRUP, 2008 yılında İstanbul' da faaliyete başlamıştır. Tuzla serbest bölgedeki üretim tesisinin açılması ile omurga cerrahisine yönelik implantların üretimi, satışı ve ihracatı ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Tüm ürünler CE 1014 ve ISO 13485 kalite belgelerine haizolup TC. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yenilikçi ürünleri ve modern üretim tesisi ile hızlı ve emin adımlarla büyüyen Karmed Sağlık Grup, gücünü doktorlarından, hastalarından ve iş ortaklarından almaktadır.

Yurt dışı ve yurt içinde ‘Türk Malı’ kalitesi ile daha fazla sayıda hastanın sağlığına olumlu katkıda bulunmak için çalışmalarına tüm hızı ile devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

Misyon :

İnsan sağlığına katkıda bulunacak ürün ve hizmetlerin hızlı ve güvenilir yöntemlerle  hasta, doktor ve iş partnerimize ulaştırılması yoluyla sağlık sektöründe fark ve değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyon :

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle yaşam kalitesini artıran, iyileşerek daha mutlu hayat süren omurga rahatsızlığına sahip hastaların sayısını artırmak.

Değerlerimiz

Odaklılık : Tüm faaliyetlerimizin odağında 'insan' vardır.
İşbirliği : Doktorlarımız, hastalarımız, iş partnerlerimizin ihtiyaç ve taleplerini yakından takip eder, en iyi şekilde karşılarız.
Kalite : Ürünlerimizden, sunduğumuz hizmetlere, çalışanlarımızdan içinde bulunduğumuz her faaliyete en iyiye ulaşmaktır hedefimiz.  Faaliyetlerimizde "0 hata" amaçlarız.
Sürekli gelişim : Sektörü dinler, gözlemler ve öğreniriz. Yenilikçi yaklaşım ile hızlı hareket eder ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaya çalışırız.
Dürüstlük:  İletişimde bulunduğumuz tüm tarafların bir bütünün ayrılmaz parçası olduğunu bilir, her bir parçanın farklılığına ve kendine özgünlüğüne saygı duyarız.  Kanunlara ve iş etiğine uygun davranırız.
Sorumluluk : Çevremize, içinde bulunduğumuz topluma, hastalarımıza ve iş ortaklarımıza karşı sorumluyuz. Bundan sebep tüm ilişkilerimizde açık, dürüst, direkt ve  anlaşılır bir dil kullanırız, eşit davranırız.

Politikalarımız

Hakkımızda

Kalite:

Sunduğumuz ürün ve hizmetler insan yaşam kalitesini arttırmaya ve insan sağlığına olumlu katkıda bulunmaya yöneliktir.
Tüm faaliyetlerimizde yüksek kaliteyi hedefleriz. Bubağlamda doktorlarımızla yakın çalışma içerisinde olup onların geri dönüş ve değerlendirmelerine önem veririz.
Yenilikleri,  bilimselgelişmeleri takip ederek bu ilerlemeleri ürün ve hizmetlerimize yansıtırız.
Ürünlerimiz gereken tüm kalite ve izin belgelerine sahipolarak piyasa arz edilir.
Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamayı  hedefleriz.

Çalışma:

Güven, açıklık, doğru bilgilendirme çalışmalarımızın temel taşlarıdır.
Güvene dayalı uzun süreli iş birliktelikleri oluşturmayı hedefleriz.
Kendimizi hastalarımızın, doktorlarımızın yerine koyar , onların ihtiyaç ve taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde karşılarız.
Tutabileceğimiz sözler verir, kaynaklarımızı verimli kullanırız.
Hata çıkabilecek noktaları öngörerek oluşmadan engellemeye çalışırız. Aksi durumda düzeltici adımları atar sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözeriz.
Hedefler koyar, hedeflerimize değerlerimizi koruyarak ulaşırız.
Yasalara ve iş ahlakına uygun faaliyetlerin içerisindeyiz.
Bizimle aynı değer ve yaklaşıma sahip yenilikçi ve rekabetçi ortakları ile çalışırız.
Partnerlerimize eşit fırsatlar sunarız.

İnsan Kaynakları

Birlikte çalıştığımız veya çalışacağımız takım arkadaşlarımıza eşit fırsatlar sunarız.
Çalışanlarımızın eğitimi ile iş kalitesini artırırken şirket kültürüne adapte olmalarını sağlarız.
Uzun süre bir arada çalışmak isteyeceğimiz  katma değer yaratan, değişime açık, nitelikli ve sorumluluk sahibi  bireyler ile çalışırız.
Çalışanlarımıza mutluluk ve heyecan veren bir iş ortamı sunarak onların başarı ve iş performanslarına katkıda bulunmayı isteriz.

  •   Küçükbakkalköy Mah. Nergis Sok. No:13/4 34750 Ataşehir / İSTANBUL - TURKIYE
  •   +90 216 577 0890
  •   +90 216 577 0891
  • info@karmedgroup.com.tr

Biz Kimiz

Şirket kurucularının 16 yıllık omurga cerrahi implantlarındaki satış tecrübesiyle KARMED SAĞLIK GRUP, 2008 yılında İstanbul da faaliyete başlamıştır. Tuzla serbest bölgedeki üretim tesisinin açılması ile omurga cerrahisine yönelik implantların üretimi, satışı ve ihracatı ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir.


Daha fazla